Bezkontakta roku dezinfekcijas stends Slash

595.32 ar PVN

Tīras, skaidras līnijas un neuzkrītoša elegance. Tradicionāla četrstūrveida forma un šķietami vēsais baltais tonis kombinācijā ar koka imitāciju lieliski pielāgojas ikvienai interjera tendencei un būs izcils sabiedrotais gan savrupā minimālismā, gan bagātīgā luksusā. Mākslīgā akmens virsma ir kā radīta jūsu uzņēmuma nosaukuma vai logo uzdrukāšanai.

Stenda korpuss veidots no mākslīgā akmens Corian®, kas ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tas ir funkcionāls, praktisks materiāls ar neierobežotām dizaina iespējām, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.

Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas, vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma. Dozatorā iebūvēts sensors un roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām. Dezinfekcijas stendi no Corian® ir stabili, droši lietošanā un ilgmūžīgi.

Papildu informācija

Svars 50 kg
Dimensijas 350 × 350 × 1580 mm