Roku dezinfekcijas stends APRON

602.58 ar PVN

Lietišķs un eleganti askētisks. Taisnas līnijas, nekā lieka. Taisnstūra forma ar noapaļotu virsmu lieliski iekļausies jebkuras telpas interjerā – gan elitārā birojā, izsmalcinātā viesnīcas foajē, sterilā slimnīcu vidē vai mūžam kustībā esošā lidostā. Statīva priekšējā taisnstūrveida plakne piemērota jūsu uzņēmuma nosaukuma vai logo uzdrukai.

Stenda korpuss veidots no mākslīgā akmens Corian®, kas ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tas ir funkcionāls, praktisks materiāls ar neierobežotām dizaina iespējām, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.

Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas, vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma. Dozatorā iebūvēts sensors un roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām. Dezinfekcijas stendi no Corian® ir stabili, droši lietošanā un ilgmūžīgi.

Papildu informācija

Svars 60 kg
Dimensijas 350 × 370 × 1580 mm