Kā izvēlēties sev pareizo, nepieciešamo roku dezinfekcijas statīvu?

Mūsu piedāvātie roku dezinfekcijas statīvi var tikt izmantoti, lai palīdzētu samazināt infekcijas izplatīšanos sabiedriskās vietās ziepju un ūdens vietā, bet ar tik daudzām iespējām, kā izvēlēties pareizo statīvu sev nepieciešamajam pielietojumam?

Vispirms iesakām izvēlēties kādu no trīs dozatoru variantiem, nākošais solis ir saprast kurš no dezinfekcijas līdzekļu konteineru izmēriem būtu Jums derīgākais. Ne mazāk svarīga ir piekļuve šim dezinfekcijas līdzekļa konteinerim, tai ir jāatbilst Jūsu lietojuma vajadzībām.

 

Kā izvēlēties nepieciešamo roku dezinfekcijas stendu?

Lai izdarītu izvēli, iepriekš būtu jāzin cik cilvēki idienā lietos jūsu roku dezinfekcijas stendu! Tas ļautu izvēlēties pareizo stenda izmēru. Mūsu piedāvājumā ir vairāku modeļu stendi, kas ļauj izvēlēties jums atbilstošo, pēc lieluma, tilpuma, dizaina, kā arī noslodzes. Lai nodrošinātu netraucētu klientu plūsmu jūsu iestādē!

Kāda tilpuma roku dezinfekcijas šķidruma tvertnes var izmantot mūsu stendos?

Lai ietaupītu jūsu laiku, mūsu stendos var izmantot dažādu tilpuma (no 1L – 6L) tvertnes dezinfekcijas šķidrumam. Svarīga ir piekļuve šim dezinfekcijas līdzekļa konteinerim, kas izveidota lai nodrošinātu vieglu nomaiņu, pat ja stends atrodas pie sienas.

Roku dezinfekcijas dozatora stenda enerģijas avotu?

Mūsu ražotajiem dezinfekcijas dozatora stendiem ir iespējams izvēlēties elektro apgādes risinājumu.
Iepējam izmantošana ar baterijām vai arī turēsiet to pieslēgtu strāvai, jāņem vērā stenda izvietojums, vai tas būs pārvietojams vai statisks.
Bateriju variantā iegūsiet neatkarīgi no strāvas pieslēguma lietojamu pārvietojamu statīvu, kura komplektācijā ietilpst ūdensnecaurlaidīga bateriju kārba, kurai nepieciešamas 6gb D tipa baterijas baterijas (baterijas nav iekļautas komplektācijā). Elektrības strāvas pieslēguma versijā ietilpst 12V universālais transformators ar šādu valstu ASV / UK / EU / AU elektrības pieslēguma variantiem.