Roku dezinfekcijas stends DRUM

924.44 ar PVN

Atraktīvs un pievilcīgs, vienmēr pamanāms interesantās formas dēļ. Stabils un lietišķs savā funkcionalitātē, drošs un uzticams. Īsts mākslīgā akmens daudzveidības paraugs. Savdabīgs interjera elements, kas teicami iederēsies jebkurā telpas vidē. Piešķiriet individualitāti, uz virsmas uzdrukājot savas firmas nosaukumu vai logo vai varbūt kādu īpašu tekstu un attēlu.

Stenda korpuss veidots no mākslīgā akmens Corian®, kas ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tas ir funkcionāls, praktisks materiāls ar neierobežotām dizaina iespējām, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.

Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas, vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma. Dozatorā iebūvēts sensors un roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām. Dezinfekcijas stendi no Corian® ir stabili, droši lietošanā un ilgmūžīgi.

Papildu informācija

Svars 55 kg
Dimensijas 350 × 350 × 1580 mm