Roku dezinfekcijas stends Column
Roku dezinfekcijas stends Column, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.
Bezkontakta sensors, roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām
Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma.

Roku dezinfekcijas stends COLUMN

Klasisks cilindra formas risinājums. Vienlaikus atturīgs un izsmalcināti valdzinošs risinājums, kas būs kā neliela “rozīnīte” ikvienai telpai. Labas gaumes un parocīgas funkcionalitātes apvienojums, kas roku dezinficēšanas procesu padara vēl drošāku, ērtāku un patīkamāku. Novietojiet to viesnīcas vestibilā, skaistumkopšanas salonā, restorānā vai ārsta uzgaidāmajā telpā. Par jūsu sociālo atbildību liecinās uz korpusa uzdrukātais uzņēmuma nosaukums vai logo.

Stenda korpuss veidots no mākslīgā akmens  Corian®, kas ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tas ir funkcionāls, praktisks materiāls ar neierobežotām dizaina iespējām, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.

Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas, vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma. Dozatorā iebūvēts sensors un roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām. Dezinfekcijas stendi no Corian® ir stabili, droši lietošanā un ilgmūžīgi.