Roku dezinfekcijas stends Trophy
Roku dezinfekcijas stends APRON, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.
Bezkontakta sensors, roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām
Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma.

Roku dezinfekcijas stends TROPHY

Glāsmaini tīkama virsma, formu rotaļas un apaļīgas līnijas. Rūpīgi pārdomāts praktiskums roku rokā ar interesantu, aci piesaistošu dizainu.
Lielisks telpas akcents ikvienai videi – no publiskām telpām līdz privātiem apartamentiem, no medicīnas laboratorijām līdz mācību klasēm.
Ieapaļā virsma pateicīga jūsu firmas nosaukuma vai logo uzdrukai.

Stenda korpuss veidots no mākslīgā akmens  Corian®, kas ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tas ir funkcionāls, praktisks materiāls ar neierobežotām dizaina iespējām, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.

Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas, vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma. Dozatorā iebūvēts sensors un roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām. Dezinfekcijas stendi no Corian® ir stabili, droši lietošanā un ilgmūžīgi.