Roku dezinfekcijas stends Slash
Roku dezinfekcijas stends Slash, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.
Bezkontakta sensors, roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām
Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas vai no baterijām ( līdz 150 000 dezinfekcijas šķidruma padeves reizēm) un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma.

Roku dezinfekcijas stends SLASH

Tīras, skaidras līnijas un neuzkrītoša elegance. Tradicionāla četrstūrveida forma un šķietami vēsais baltais tonis kombinācijā ar koka imitāciju lieliski pielāgojas ikvienai interjera tendencei un būs izcils sabiedrotais gan savrupā minimālismā, gan bagātīgā luksusā. Mākslīgā akmens virsma ir kā radīta jūsu uzņēmuma nosaukuma vai logo uzdrukāšanai. 

Stenda korpuss veidots no mākslīgā akmens  Corian®, kas ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tas ir funkcionāls, praktisks materiāls ar neierobežotām dizaina iespējām, vairāk nekā 100 krāsu variācijām. Corian® materiālam piemīt augsta ķīmiskā izturība, tas ir antibakteriāls ar izcilu slodzes noturību. Īpaši piemērots izmantošanai vietās ar stingriem sanitārajiem nosacījumiem, piemēram, veselības aprūpes iestādēs, slimnīcās, laboratorijās u.c.

Stenda korpusā iebūvēts dozators, kas darbojas no strāvas, vai no baterijām un kurā var iepildīt 5 – 6 litrus dezinfekcijas šķidruma. Dozatorā iebūvēts sensors un roku dezinficēšanas laikā nav jāpieskaras nedz dozatoram, nedz stenda virsmām. Dezinfekcijas stendi no Corian® ir stabili, droši lietošanā un ilgmūžīgi.